POZIV NA FILMSKU KONFERENCIJU "RAMPA"

Drage studentkinje i studenti,

Ovom prilikom Vas pozivamo da se pridružite filmskoj konferenciji "Rampa" 2. i 3. decembra u velikoj bioskopskoj sali Fakulteta dramskih umetnosti.

Rampa je konferencija o filmskoj umetnosti koja je nastala sa ciljem da poveže predstavnike filmske industrije na lokalnom, regionalnom i međunarodnom nivou, ali i intergeneracijski, kako bi otvorila diskusiju o aktuelnim problemima u filmu, kako na umetničkom, tako i na svakom drugom nivou. Glavna tema ovogodišnje konferencije je Hiperprodukcija.

Na panelima će nam se ove godine priključiti razna velika imena iz sveta filma, kako igranog, tako i dokumentarnog, među kojima su Goran Marković, Dragan Bjelogrlić, Srdan Golubović, Maja Miloš, Luka Papić, Nikola Ležaić, Andrijana Stojković i drugi.

U večernjem delu konferencije održaće se projekcije studentskih filmova sa različitih akademija u regionu.

Ulaz na Rampu je besplatan uz prethodnu akreditaciju:

Za sve informacije u vezi akreditacija možete nam se obratiti na: rampa@filmobservatory.com

Ohrabrujemo vas da prisustvujete i budete aktivni učesnici u ovim razgovorima.

Hvala i vidimo se na Rampi !

• /uploads/attachment/vest/1026/Flajer-rampa__1_.jpg

Fajlovi