Trening za korišćenje programa Movie Magic Scheduling

Ukoliko želite da radite u filmskim i TV ekipama u sektoru režije i bez obzira na to da li imate ili nemate iskustva sa filmskim i TV snimanjima, prijavite se na trening za asistente režije koji uključuje i učenje korišćenja programa Movie Magic Scheduling.

Movie Magic Scheduling je program koji se koristi u profesionalnoj filmskoj produkciji za planiranje i organizaciju snimanja i njegovo korišćenje je neophodan  preduslov za angažovanje asistenta režije.

Trening u trajanju od 4 nedelje vodiće filmski profesionalci i profesori Fakulteta dramskih umetnosti.

Trening je besplatan. Broj mesta je ograničen.

Prijava na trening treba da sadrži:

- ime i prezime, broj telefona i i-mejl adresu

- kratku biografiju

- motivaciono pismo

- dokaz u uplati za prijavu u iznosu od 1.000,00 din (na račun Fakulteta dramskih umetnosti broj 840-1612666-05 sa pozivom na broj 1213)

Prijave sa naznakom ”Trening MMS” treba poslati na kursevifdu@fdu.bg.ac.rs do 30. januara 2020.