Kurs - sekretar/sekretarica režije

Bez obzira da li ste imali iskustva ili tek želite da krenete u filmsku i TV karijeru, na sedmodnevnom FDU kursu možete se obučiti kako da radite kao sekretar/sekretarica režije.

Tokom sedam dana na najznačajnijoj filmskoj školi u ovom delu Evrope koja već sedam decenija stvara filmske umetnike, profesori sa iskustvom, uspehom i znanjem iz teorije i prakse će držati kurs za sekretar/sekretarice režije.

Ovaj intenzivan kurs u malim grupama će vas upoznati sa procesom rada na filmu i televiziji, i sa svim segmentima saradnje sa rediteljem/rediteljkom, produkcijom, montažom, kamerom i snimanjem i dizajnom zvuka.

Brzo, efikasno i praktično se obuči kako da postaneš sekretar/sekretarica režije, jedna od ključnih osoba u svakoj filmskoj i TV produkciji.

Cena kursa je 55 000 dinara.

Prijave na: kursevifdu@fdu.bg.ac.rs

Više informacija na LINKU .

• /uploads/attachment/vest/9/65103143_2398471583745660_1411910669665566720_n.jpg