Projekcija prve epizode igrane serije "Grupa"

Projekcija prve epizode igrane serije "Grupa" biće održana u petak, 11. oktobra u 12 časova u velikoj bioskopskoj sali na Fakultetu dramskih umetnosti.

Nakon projekcije pilot epizode, koja traje 80 minuta, održaće se razgovor sa autorskom ekipom koju uglavnom čine bivši i sadašnji studenti FDU.

Moderator razgovora biće docent Stefan Ivančić.

- Deo ekipe koja će predstaviti seriju: Uroš Tomić - kreator i showrunner (ftv režija na FDU), Dragan Đurković - kreator i producent (ftv produkcija na FDU), Katarina Mitrović - scenaristkinja serije (katedra za dramturgiju), Ivan Stefanović - reditelj serije (ftv režija), Jelena Gavrilović - rediteljka serije (ftv režija), Nemanja Ćeranić - reditelj serije (katedra montaže), Denis Murić - glumac (katedra za glumu)...

• /uploads/attachment/vest/67/IMG-20191002-WA0006.jpg
  • /uploads/attachment/vest/67/IMG-20191002-WA0005.jpg