Beogradska otvorena škola - Studije budućnosti

Otvoren je novi upisni krug za multidisciplinarni program neformalnog obrazovanja Studije budućnosti. Program ima za cilj da odabranim studentima i studentkinjama pruži dodatno obrazovanje i time doprinese formiranju samosvesnih i društveno angažovanih mladih stručnjaka/kinja i stvaranju mreže pokretača i nosilaca društvenih promena.

Onlajn prezentacija programa će se održati u četvrtak, 11. juna u 18 časova, a više informacija možete dobiti OVDE.

Program je namenjen studentima/kinjama završne godine osnovnih studija, apsolventima/kinjama i studentima/kinjama master studija.

Sve informacije u vezi sa programom i načinom prijave su dostupne na sajtu, kao i u konkursu koji se nalazi u prilogu vesti.