Promocija zbornika Mediji, kultura i umetnost u doba populizma (2018) i Situating Populist Politics: Arts & Media Nexus (2019)

Poštovane koleginice i kolege,

Sa zadovoljstvom vas pozivamo na promociju zbornika Mediji, kultura i umetnost u doba populizma (2018) i Situating Populist Politics: Arts & Media Nexus (2019), urednica Milene Dragićević Šešić i Mirjane Nikolić.

Promocija će se održati na V festivalu humanistike, kulture i umetnosti − fesK 1. oktobra 2020. u 14.45 časova, Terazije 34 − Otvoreni plato, pod nazivom JEDINSTVO SUPROTNOSTI: Mediji, kultura i umetnost u doba populizma.

U promociji učestvuju dr Snježana Milivojević, red. prof. FPN, dr Lidija Mirkov, docent FPN, Branko Rosić, književnik i novinar i ko-urednice dr Milena Dragićević Šešić i dr Mirjana Nikolić.

Nakon promocije, u 15.30 časova odigraće se PERFORMANS Branka Miliskovića − Media Nexus: APPOINTED/IMENOVAN.

Radujemo se vašem dolasku!

Institut za pozorište, film, radio i televiziju FDU

• /uploads/attachment/vest/286/pozivnica.jpg