Obaveštenje o merama praćenja širenja Covid-19

Imajući u vidu epidemiološku situaciju u Srbiji i regionu, kao i želju da na najefikasniji način zaštitimo sve zaposlene i studente Fakulteta dramskih umetnosti, uvedena je mera praćenja širenja virusa u okviru našeg kolektiva.

Ukoliko osetite neke od simptoma virusa Covid-19, molimo Vas da ne dolazite na fakultet i da obavezno popunite formular koji se nalazi OVDE.

Svim prikupljenim podacima će se postupati u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti i neće biti ustupani trećim licima, osim po zahtevu nadležnim institucijama zaduženim za brigu o javnom zdravlju.

Molimo vas da se pridržazavate propisanih mera zaštite, da obavezno nosite zaštitne maske prilikom boravka na FDU, da održavate socijalnu distancu i odnosite se odgovorni prema sebi i drugima.

• /uploads/attachment/vest/303/large_FDU_u_boji.jpg