Konkurs - Rukovodilac poslova za odnose sa javnošću i marketing

Fakultet dramskih umetnosti u Beogradu

raspisuje konkurs za popunjavanje sledećeg radnog mesta:

1. Rukovodilac poslova za odnose sa javnošću i marketing

Uslovi:

• stručna sprema - diplomirani pozorišni i radio producent Fakultet dramskih umetnosti, diplomirani organizator scenskih i kulturno-umetničkih delatnosti Fakultet dramskih umetnosti ili master menadžer kulture i medija Fakultet dramskih umetnosti;
  • radno iskustvo – najmanje 5 godina;
  • posebni uslovi: iskustvo u razvoju i upravljanju komercijalnim i projektima iz oblasti obrazovanja, kulture, umetnosti i medija; iskustvo u saradnji sa privrednim organizacijama i državnom upravom; iskustvo u upravljanju međunarodnim umetničkim i naučno-obrazovnim projektima; znanje rada na računaru; znanje stranog jezika.
  • probni rad - 3 meseca;

Napomena:

• Učesnici konkursa prilikom prijavljivanja podnose prijavu na konkurs, diplomu o završenim studijama i radnu biografiju.
  • Izbor se vrši prema Pravilniku o radu Fakulteta dramskih umetnosti u Beogradu.
  • Rad se zasniva na neodređeno vreme sa punim radnim vremenom.
  • Rok za prijavljivanje kandidata na oglas  je 8 dana od dana objavljivanja konkursa na sajtu Nacionalne službe za zapošljavanje i sajtu FDU.

• /uploads/attachment/vest/348/FDU_u_boji.jpg