Konkurs - Samostalni stručnotehnički saradnik

Fakultet dramskih umetnosti u Beogradu

raspisuje konkurs za popunjavanje sledećih radnih mesta:

1. Samostalni stručnotehnički saradnik za administrativne poslove u FTV studiju.

Uslovi:  - diplomirani filmski i televizijski producent Fakultet dramskih umetnosti ili master dramski i audiovizuelni umetnik iz oblasti Filmske i televizijske produkcije FDU;

• radno iskustvo – 1 godina radnog iskustva u visokoškolskoj ustanovi;
  • posebni uslovi: znanje rada na računaru; poznavanje poslovne korespondencije; znanje stranog jezika; iskustvo u planiranju i koordinisanju izvođenja praktičnog dela nastave; iskustvo u prikupljanju dokumentacije za konkurisanje na javnim konkursima i pravdanje projekata finansiranih od strane ministarstava i drugih državnih organa.
  • probni rad - 3 meseca.

1. Samostalni stručnotehnički saradnik za snimanje i dizajn zvuka.

Uslovi: - diplomirani snimatelj i dizajner zvuka Fakultet dramskih umetnosti ili master dramski i audiovizuelni umetnik iz oblasti Snimanja i dizajna zvuka FDU;

• radno iskustvo – 1 godina radnog iskustva u visokoškolskoj ustanovi;
  • posebni uslovi: znanje rada na računaru; poznavanje uređaja za snimanje zvuka (Sound Devices, Zoom, Cantar, Edirol, Slate Media Technology RAVEN MTi2); radno iskustvo u softverima za obradu zvuka (Pro Tools, Nuendo, Cubase, Ableton).
  • probni rad - 3 meseca.

Napomena:

• Učesnici konkursa prilikom prijavljivanja podnose prijavu na konkurs, diplomu o završenim studijama i radnu biografiju.
  • Izbor se vrši prema Pravilniku o radu Fakulteta dramskih umetnosti u Beogradu.
  • Rad se zasniva na neodređeno vreme sa punim radnim vremenom.
  • Rok za prijavljivanje kandidata na oglas je 8 dana od dana objavljivanja konkursa na sajtu Nacionalne službe za zapošljavanje i sajtu FDU.

• /uploads/attachment/vest/357/large_FDU_u_boji_verzija_2.jpg