Gostujuće predavanje 24.03.2021. - Irina Ljubić

Ciklus gostujućih predavanja iz kulturne politike i menadžmenta u kulturi za studente Fakulteta dramskih umetnosti

sreda, 24. mart, 13.30-15.30, preko Zoom-a

Kulturne inicijative civilnog sektora u osnaživanju zajednica i razvoju solidarnog društva

predavač:

Irina Ljubić, MA, Upraviteljka Fondacije Jelena Šantić

U okviru gostovanja govoriće i Tamara Cvetković, predstavnica Grupe 484 o projektima i saradnji sa Fondacijom Jelena Šantić.

Irina Ljubić diplomirala je studije istorije umetnosti na Filozofskom fakultetu Univerziteta u Beogradu i završila master studije na Fakultetu za medije i komunikacije na Univerzitetu Singidunum. Radno iskustvo sticala je kroz rad u značajnim organizacijama civilnog društva kao što su Grupa 484, Justat, Autonomni ženski centar, Trag fondacija (nekada Balkanski fond za lokalne inicijative), kao i u javnom sektoru u Timu za socijalno uključivanje i smanjenje siromaštva Vlade Republike Srbije, kao menadžerka programa, zatim i menadžerka za partnerstva i regionalnu saradnju. Od decembra 2015. upravlja Fondacijom Jelena Šantić. Sa svojim timom razvija programe koji koriste široj zajednici i doprinose demokratizaciji društva.

Pristup predavanju preko Zoom platforme

• /uploads/attachment/vest/387/FDU_crni.png