Konkurs za izbor saradnika - Dramaturgija

Fakultet dramskih umetnosti u Beogradu

raspisuje konkurs za popunjavanje sledećeg radnog mesta:

1. Saradnik u zvanju asistenta za umetničku oblast Dramaturgija nastavne predmete: Pozorišna i radio dramaturgija i Dramaturgija video igara.

Uslovi:

• diplomirani dramaturg Fakultet dramskih umetnosti ili    master dramski i audiovizuelni umetnik iz oblasti Dramaturgije;
  • upisane doktorske akademske studije FDU;
  • kao i drugi uslovi za izbor saradnika predviđeni Zakonom o visokom obrazovanju i Statutom FDU.

Napomena:

• Učesnici konkursa prilikom prijavljivanja podnose prijavu na konkurs, diplomu o završenim studijama i radnu biografiju na propisanom obrascu 2.
  • Izbor se vrši prema Zakonu o visokom obrazovanju i Statutu Fakulteta dramskih umetnosti u Beogradu.
  • Rad se zasniva na određeno vreme sa punim radnim vremenom.
  • Rok za prijavljivanje kandidata na oglas  je 8 dana od dana objavljivanja konkursa na sajtu Nacionalne službe za zapošljavanje i sajtu FDU.

• /uploads/attachment/vest/415/FDU_u_boji_verzija_2.jpg