Konkurs 15.09.2021.

Fakultet dramskih umetnosti u Beogradu

raspisuje konkurs za popunjavanje sledećih radnih mesta:

1. Naučni saradnik

Uslovi:  - doktor nauka – nauke o umetnosti -  naučna oblast: teorija dramskih umetnosti, medija i kulture;

• posebni uslovi: znanje rada na računaru; polja rada i istraživanja: teorija dramskih umetnosti, medija i kulture: proučavanja digitalnih i virtuelnih fenomena, gejminga i interaktivnih umetničkih, kulturnih i medijskih formi - u skladu sa savremenim tendencijama u proučavanju dramskih umetnosti, medija i kulture; učešće u izdavačkoj delatnosti - lektura, korektura, metodologija i formatiranje akademskih tekstova.

1. Samostalni stručnotehnički  saradnik za digitalni marketing

Uslovi:  - master dramski i audiovizuelni umetnik iz oblasti Reklama i mediji;

• radno iskustvo – 1 godina radnog iskustva;
  • posebni uslovi: znanje rada na računaru; poznavanje rada u Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign, Framemaker, DreamWeaver, HTML,
HTML 5, CSS, Photoshopu, Final Cut Pro, Premiere Pro, Audacity i drugi softveri za rad sa medijskim sadržajima - audio, video i tekstualnim; iskustvo u vođenju društvenih mreža (fejsbuk, instagram) i upravljanja plaćenih kampanja; poznavanje Google ads-a; iskustvo u osmišljavanju i srpovođenju marketinških kampanja; iskustvo u snimanju i fotografisanju marketinških kampanja; iskustvo u radu javnih nabavki;

1. Majstor održavanja – stolar

Uslovi:    -  srednje obrazovanje;

• radno iskustvo – 1 godina radnog iskustva u obrazovnoj ustanovi;
  • posebni uslovi: sertifikat o stručnoj osposobljenosti za zanimanje stolar; iskustvo na izradi filmske i pozorišne scenografije.

1. Čistačica

Uslovi:   -  osnovno obrazovanje;

• radno iskustvo – 1 godina radnog iskustva u obrazovnoj ustanovi;

Napomena:

• Učesnici konkursa prilikom prijavljivanja podnose prijavu na konkurs, diplomu o završenoj školi/studijama i radnu biografiju.
  • Izbor se vrši prema Pravilniku o radu Fakulteta dramskih umetnosti u Beogradu.
  • Rad se zasniva na neodređeno vreme sa punim radnim vremenom.
  • Rok za prijavljivanje kandidata na oglas  je 8 dana od dana objavljivanja konkursa na sajtu Nacionalne službe za zapošljavanje i sajtu FDU.

• /uploads/attachment/vest/486/FDU_u_boji_verzija_3.jpg