Pristupno predavanje - 03.06.2022.

Na osnovu Minimalnih uslova za izbor u zvanja nastavnika na univerzitetu (''Sl. glasnik RS'' br. 101/2015.), Minimalnih uslova za izbor nastavnika Fakulteta dramskih umetnosti, člana 104. tačka 12. Statuta Fakulteta dramskih umetnosti i člana 4, 5. i 6. Pravilnika o pristupnom predavanju FDU, a na predlog Komisije za pisanje izveštaja o prijavljenim kandidatima za izbor nastavnika u zvanje docenta za umetničku oblast Dramaturgija – nastavni predmet Pozorišna i radio dramaturgija u sastavu Biljana Srbljanović, red. profesor, Vuk Bošković, docent i Filip David, red. profesor u penziji, donosim

O D L U K U

Kandidati za izbor nastavnika u zvanje docenta za umetničku oblast Dramaturgija – nastavni predmet Pozorišna i radio dramaturgija održaće pristupno predavanje dana 3. juna 2022. godine sa početkom u 12 časova u učionici br. 34 Fakulteta dramskih umetnosti u Beogradu po sledećem redosledu izlaganja:

1. Jakšić Predrag
  2. Šljivar Tanja

Tema pristupnog predavanja glasi: ”Mimezis i dijegezis u kontekstu savremenog dramskog pisanja”

Odluku objaviti na oglasnoj tabli i sajtu Fakulteta dramskih umetnosti u Beogradu.

DEKAN

Miloš Pavlović, red. prof.