Poziv na 17. Producentski dan na FDU

U ime Katedre za FTV produkciju pozivamo vas da nam se pridružite na 17. Producentskom danu, 3. i 4. juna, u prostorima FDU. Producentski dan je drugu godinu zaredom međunarodna manifestacija, koja ove godine ugošćuje studente produkcije i menadžmenta sa Akademije scenskih umjetnosti iz Sarajeva.

Prvog dana manifestacije, 3. juna, planirano je predstavljanje radova studenata sarajevske akademije, a održaće se i master klasovi znamenitih producenata iz zemlje i sveta. U subotu 4. juna od 13 časova biće prikazana godišnja produkcija radova studenata FTV produkcije.

Posebno vam skrećemo pažnju na glavni događaj manifestacije – svečanu ceremoniju, koja će se održati 4. juna od 20 časova, kao i koktel na platou ispred Fakulteta, nakon završetka ceremonije.

• /uploads/attachment/vest/664/Plakat_Producentski_Dan_page-0001.jpg
  • /uploads/attachment/vest/664/AGENDA-PETAK.jpg