GOSTUJUĆE PREDAVANJE - PROF. DR SLOBODAN CVEJIĆ

Metode i tehnike naučnog rada

gostujuća predavanja za studente doktorskih studija FDU

prof. dr Slobodan Cvejić, Filozofski fakultet u Beogradu

ponedeljak, 27. novembar i 4. decembar 17.00-20.00, Učionica 40, FDU

Predavanje se organizuje u okviru studijskog programa doktorskih akademskih studija Menadžment kulture i medija Katedre za menadžment i produkciju pozorišta, radija i kulture. Moderatorka predavanja je dr Ljiljana Rogač Mijatović, vanr. prof.

Slobodan Cvejić je redovni profesor na Filozofskom fakultetu Univerziteta u Beogradu, gde predaje Statistiku u društvenim istraživanjima, Metodologiju socioloških istraživanja, Ekonomsku sociologiju i Održivi razvoj. Kao gostujući predavač predaje metodologiju istraživanja na master programima na Univerzitetu umetnosti u Beogradu i pri Univerzitetu u Beogradu.

Profesor Cvejić je objavio više desetina naučnih radova kod domaćih i međunarodnih izdavača. Osim toga, ima više od 20 godina domaćeg i međunarodnog iskustva u razvoju javnih politika i istraživanju politika. Sarađivao je sa brojnim domaćim, stranim i međunarodnim vladinim i nevladinim organizacijama.

• /uploads/attachment/vest/1021/cvejic_najava3.png