ŠOUKEJS FDU 7-11. NOVEMBAR 2023

U okviru obeležavanja 75 godina od osnivanja Fakulteta dramskih umetnosti, pokrenuta je programska celina ŠOUKEJS FDU koja obuhvata recentnu produkciju fakulteta, a koja proizilazi iz nastavnog procesa svih departmana.

Petodnevnim programom selekcije i prezentacije najboljih rezultata fakulteta u prethodnoj školskoj godini, stručna javnost kao i zajednica zainteresovana za rad fakulteta  i sadržaje iz oblasti kulture i umetnosti u celini prisustvovaće dinamičnom pregledu aktuelnih promišljanja  razvoja umetničkih praksi.

Festivalska forma ŠOUKEJSFDU obuhvatiće pozorišne predstave, projekcije filmova, izložbe, imerzivna iskustva, koji zajedno čine celinu, reprezentaciju umetničkih radova studenata FDU.

Veliko zadovoljstvo nam je da Vas pozovemo da prisustvujete programima, te da zajedno oblikujemo platformu za promišljanje  mogućnosti profesionalnog razvoja naših studenata.

Događaj će biti realizovan u periodu od 7- 11. novembra na Fakultetu dramskih umetnosti.

Radujemo se susretu i razmeni ideja!

• /uploads/attachment/vest/1009/soukejs.jpg