KONKURS 03.04.2024.

Fakultet dramskih umetnosti u Beogradu

raspisuje konkurs za popunjavanje sledećeg radnog mesta:

1. Saradnika u zvanju asistenta za užu naučnu oblast Menadžment i produkcija pozorišta, radija i kulture – grupa predmeta u oblasti Menadžment u kulturi i Kulturna politika.

Uslovi:

• završene osnovne i master akadmeske studije sa prosečnom ocenom   najmanje osam (8) na svakom nivou studija;
  • upisane doktorske akademske studije iz oblasti menadžmenta kulture i medija, nauka o umetnosti, ili komunikologije i kulturologije;
  • kao i drugi uslovi za izbor saradnika predviđeni Zakonom o visokom obrazovanju i Statutom FDU.

Napomena:

• Učesnici konkursa prilikom prijavljivanja podnose prijavu na konkurs, diplomu o završenim studijama i radnu biografiju na propisanom obrascu 2.
  • Izbor se vrši prema Zakonu o visokom obrazovanju, Statutu Fakulteta dramskih umetnosti.
  • Rad se zasniva na određeno vreme sa punim radnim vremenom.
  • Rok za prijavljivanje kandidata na oglas  je 15 dana od dana objavljivanja konkursa na sajtu Nacionalne službe za zapošljavanje i sajtu FDU.

• /uploads/attachment/vest/1113/FDU_sivi.jpg

Fajlovi