Konkursi za izbor nastavnika

Fakultet dramskih umetnosti u Beogradu

raspisuje konkurse za izbor:

1. Nastavnika u zvanju od vanrednog do redovnog profesora za umetničku oblast Filmska i televizijska režija.

Uslovi:  - diplomirani filmski i televizijski reditelj Fakultet dramskih umetnosti ili master dramski i audiovizuelni umetnik iz oblasti Filmske i televizijske režije FDU ili magistar umetnosti ili doktor umetnosti;

- kao i drugi uslovi za izbor nastavnika predviđeni Zakonom o visokom obrazovanju, Statutom FDU, Minimalnim uslovima za izbor nastavnika na Univerzitetu i Minimalnim uslovima za izbor nastavnika FDU.

1. Nastavnika u zvanju od vanrednog do redovnog profesora za umetničku oblast Snimanje i dizajn zvuka – nastavne predmete Montaža zvuka, Osnove montaže zvuka i Snimanje i dizajn zvuka za FTV 4.

Uslovi:    -  diplomirani snimatelj i dizjaner zvuka Fakultet dramskih umetnosti ili master dramski i audiovizuelni umetnik iz oblasti Snimanja i dizajna zvuka FDU ili magistar umetnosti ili doktor umetnosti;

1. Nastavnika u zvanju od docenta do vanrednog profesora za umetničku oblast Dramaturgija.

Uslovi:   - diplomirani dramaturg Fakultet dramskih umetnosti ili master dramski i audiovizuelni umetnik iz oblasti Dramaturgije FDU ili magistar umetnosti ili doktor umetnosti;

Napomena:

• Učesnici konkursa prilikom prijavljivanja podnose prijavu na konkurs, diplomu o završenim studijama i radnu biografiju na propisanom obrascu 2.
  • Izbor se vrši prema Zakonu o visokom obrazovanju, Statutu Fakulteta dramskih umetnosti, Minimalnim uslovima za izbor nastavnika na Univerzitetu i Minimalnim uslovima za izbor nastavnika Fakulteta dramskih umetnosti u Beogradu.
  • Rad se zasniva na određeno vreme sa punim radnim vremenom.
  • Rok za prijavljivanje kandidata na oglas  je 8 dana od dana objavljivanja konkursa na sajtu Nacionalne službe za zapošljavanje i sajtu FDU.

• /uploads/attachment/vest/281/FDU_crni.jpg