Pristupno predavanje kandidatkinja Danke Trbojević i Biljane Carević

Danka Trbojević, kandidat za izbor nastavnika u zvanje docenta za umetničku oblast Reklama i mediji – nastavni predmeti Reklamna agencija, Kreativni principi promocije, Medijsko planiranje i Istraživanje u oglašavanju, održaće pristupno predavanje dana 29. maja 2020. godine sa početkom u  12 časova u Zbornici Fakulteta dramskih umetnosti u Beogradu.

Tema pristupnog predavanja glasi: ''Reklamna agencija, struktura i način rada na realizaciji marketinške kampanje''.

Biljana Carević, kandidat za izbor nastavnika u zvanje docenta za umetničku oblast Filmska i televizijska produkcija – nastavni predmet Televizijska produkcija, održaće pristupno predavanje dana 29. maja 2020. godine sa početkom u  13 časova u Zbornici Fakulteta dramskih umetnosti u Beogradu.

Tema pristupnog predavanja glasi: ''Produkcija složenih televizijskih emisija u velikim televizijskim sistemima''.